RN73H1JTTD6980F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6980F100
JLCPCB Part #
C3993887
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS