RN73H1JTTD6981F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6981F100
JLCPCB Part #
C3919504
Description
100mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS