RN73H1JTTD6811B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD6811B05
JLCPCB Part #
C3916226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS