RN73H1JTTD65R7D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD65R7D100
JLCPCB Part #
C4162405
Description
100mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS