RN73H2ETTD35R2C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD35R2C25
JLCPCB Part #
C4280092
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS