RN73H1JTTD6571F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6571F100
JLCPCB Part #
C3962579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS