RN73H1JTTD64R2D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD64R2D10
JLCPCB Part #
C4172641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS