RN732BTTD1320B25
MFR.Part #
RN732BTTD1320B25
JLCPCB Part #
C3956694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 132Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS