RN73H1JTTD6492F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6492F100
JLCPCB Part #
C4024587
Description
100mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS