RK73H1HTTC1152F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1152F
JLCPCB Part #
C2575559
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS