RN73H1JTTD6491D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6491D10
JLCPCB Part #
C3980900
Description
100mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS