RN73H1JTTD63R4D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD63R4D100
JLCPCB Part #
C4056407
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS