RN73R2ETTD8253B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8253B25
JLCPCB Part #
C2610998
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS