RN73H1JTTD5831A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5831A25
JLCPCB Part #
C4037550
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS