RN73H1JTTD5760D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5760D25
JLCPCB Part #
C3915954
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS