RN73H1JTTD5691A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5691A25
JLCPCB Part #
C4335870
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS