RN73H1JTTD5622B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5622B10
JLCPCB Part #
C4247318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS