RN73H1JTTD51R1C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R1C10
JLCPCB Part #
C3977580
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS