RN73H1JTTD5100F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5100F10
JLCPCB Part #
C4234818
Description
100mW 510Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS