AT0603DRE0749K9L
MFR.Part #
AT0603DRE0749K9L
JLCPCB Part #
C856558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS