RN73H1JTTD49R9A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD49R9A25
JLCPCB Part #
C4360310
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS