RN73H1JTTD48R1D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD48R1D25
JLCPCB Part #
C4144060
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS