RN73H1JTTD48R1B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD48R1B25
JLCPCB Part #
C4202577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS