RN73H1JTTD4812B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD4812B05
JLCPCB Part #
C4274342
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS