RK73H3ATTE5R49F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5R49F
JLCPCB Part #
C2581471
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS