RN73H1JTTD4530D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4530D10
JLCPCB Part #
C4025110
Description
100mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS