RN73H1JTTD44R2D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD44R2D50
JLCPCB Part #
C4131110
Description
100mW 44.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS