RN73H1JTTD40R2D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD40R2D50
JLCPCB Part #
C3996236
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS