RN73H1JTTD4171C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4171C25
JLCPCB Part #
C4117450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS