RN732BTTD30R9B50
MFR.Part #
RN732BTTD30R9B50
JLCPCB Part #
C4346482
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS