RN73H1JTTD4073C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4073C25
JLCPCB Part #
C4243683
Description
100mW 407kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS