RN73H1JTTD4020C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4020C10
JLCPCB Part #
C3979537
Description
100mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS