RN73H1JTTD1562F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1562F10
JLCPCB Part #
C4106066
Description
100mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS