SDR03EZPF2001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPF2001
JLCPCB Part #
C5746819
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 300mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS