RN73H1JTTD3611C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3611C10
JLCPCB Part #
C4105541
Description
100mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS