RN73H1JTTD3600D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3600D10
JLCPCB Part #
C4136983
Description
100mW 360Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS