RN73H1JTTD3121D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3121D25
JLCPCB Part #
C4194984
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS