RN73H1JTTD2941A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2941A25
JLCPCB Part #
C4202923
Description
100mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS