RN73H1JTTD2491A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2491A25
JLCPCB Part #
C4359826
Description
100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS