RN73H1JTTD26R1D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD26R1D25
JLCPCB Part #
C4281386
Description
100mW 26.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS