RN732BTTD9101F25
MFR.Part #
RN732BTTD9101F25
JLCPCB Part #
C4245030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS