RN73R1JTTD4073B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4073B25
JLCPCB Part #
C4296946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 407kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS