RN73H1JTTD2641F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2641F100
JLCPCB Part #
C3993376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS