RN73H1JTTD2260F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2260F100
JLCPCB Part #
C4147476
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS