RN73H1JTTD25R8F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD25R8F100
JLCPCB Part #
C3981816
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS