RN73H1JTTD2551A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2551A10
JLCPCB Part #
C4070835
Description
100mW 2.55kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS