RN73H1JTTD2581A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2581A10
JLCPCB Part #
C4321770
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.58kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS