RN73H1JTTD15R8D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD15R8D100
JLCPCB Part #
C3951206
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS