RN73H1JTTD23R4B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD23R4B25
JLCPCB Part #
C4110848
Description
100mW 23.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS