RN73H1ETTP4120B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4120B50
JLCPCB Part #
C2534616
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS